YANNI fans Blog (اولین وبلاگ دوست داران یــــــــانـــــی)
ویدئوی جدید از آلبوم Truth Of Touch


 

با عرض سلام خدمت همه طرفدارای عزیز...

امیدوارم هر جا که هستید خوب و خوش باشید...بازم با یه پست دیگه در مورد آلبوم جدید یانی یعنی Truth Of Touch که تا زمان ریلیز شدنش زمان زیادیم باقی نمونده برگشتیم پیشتون....دوستای گلمون رها و آتلیکوی عزیز بعد از تلاشهای واقعا زیاد و بی پایان تونستن لینک یه پروموی جدید از آلبوم رو پیدا کنن که به قول آتلیکو وحشتناک خفنه!...چرا خفنه؟ چند تا دلیل داره.اول اینکه قسمتهایی (حدود 49 ثانیه) از آهنگ Nine رو میشنویم که البته 29 ثانیه اش با صحبتهای یانی همراهه. دوم اینکه توی دو تا قسمت (یکی 17 ثانیه و دیگری 22 ثانیه) تیکه هایی از آهنگ Vertigo رو میشنویم که تا حالا نشنیدیم و به نظر خود من یکی از بهترین و خاص ترین آهنگهای این آلبومه. سوم اینکه یانی برای اولین بار کاملا متفاوت و صمیمی با مخاطبش صحبت می کنه و حرفاش فوق العاده جذابه. مدت زمان این ویدئو 4 دقیقست و کیفیتش HD یه. حجمشم حدود 45 مگابایته. کلی بلا سر این ویدئو آوردیم و 5 تا لینک از توش در آوردیم!...

حالا میریم سراغ فایل هایی که می خوایم واسه ی دانلود بذاریم :

1-    دانلود ویدیوی کاملا جدید و فوق العاده ی  یانی راجع به آلبوم  Truth Of Touch با کیفیت HD

 

http://www.mediafire.com/?obsvshdazouooji

 

2-    دانلود فایل صوتی ویدیوی بالا با کیفیت فوق العاده بالا

 

http://www.mediafire.com/?b5pswcydddippbb       

 

3-    دانلود یه دموی 49 ثانیه ای با کیفیت عالی از آهنگ  Nine (29 ثانیه از این دمو با صحبت یانی همراهه و 20 ثانیش فقط خود آهنگه)

 

http://www.mediafire.com/?ec13lkwnacygtp7

 

 

4-    دانلود 2 تا دموی جدید و فوق العاده با کیفیت عالی از آهنگ  Vertigo

 

1-    دموی اول به مدت 17 ثانیه

 

http://www.mediafire.com/?pkq112tmnpxd2ty

 

2-    دموی دوم به مدت 22 ثانیه

 

http://www.mediafire.com/?4dbeu9d251m8cwe

به قول یانی:

"زمانش رسیده بود که دوباره آهنگ هایی با روح یانی بسازم. Truth Of Touch آلبومی کاملا جدید و نشاط آوره. من خودم از گوش دادن بهش احساس شادی می کنم.  این آلبوم رو برای تست به چند تا از دوستام دادم و اونا بهم گفتن که وقتی CD رو تو ماشینشون پخش می کنن و بهش گوش می دن، دیگه نمی تونن خاموشش کنن و بارها بهش گوش می دن. Truth Of Touch آلبومی کاملا غیرقابل پیشبینی است..."

 

موفق و پیروز باشید....

پيام هاي ديگران ()        link        جمعه ۱ بهمن ۱۳۸٩ - بی همتا